Zapraszam do zwiedzenia mojej fotogalerii. Znajdą tu Państwo zapisane aparatem fotograficznym relacje z wielu  imprez które odbywały się w Stanicy w latach ubiegłych oraz tych dziejących się aktualnie. Mam nadzieję, że po obejrzeniu albumów, nabiorą Państwo ochoty do czynnego uczestniczenia w tych stanickich działaniach, których celem jest wspólna zabawa, uśmiech, relaks, integracja, a także troska o  zachowanie lokalnych tradycji i obrzędów.

Zapraszam !
Autor strony dokłada wszelkich starań, aby publikacja zdjeć odbywała się zgodnie z zasadami prawa. Publikowane fotografie są weryfikowane, tak, aby nie naruszały godności prezentowanych na nich postaci. Osoby które nie życzą sobie, aby ich wizerunek umieszczony był w "foto_Galerii", proszone są o zgłoszenie tego faktu autorowi strony poprzez przesłanie odnośnej informacji na adres mailowy: stanica@pilchowice.pl
Stanickie imprezy
z lat ubiegłych
Galerie2009-2013
Od  X. 2009  fotogalerie umieszczam na serwerze Google co umożliwia mi prezentowanie zdjęć w większym rozmiarze i lepszej jakości.
Aby zobaczyć galerie fotograficzne Stanicy, Urzędu Gminy Pilchowice oraz Gminnego Ośrodka Kultury, Łowiska Rodzinnego "Pirat" w Stanicy, kliknij na linki powyżej.
Zapraszam do współtworzenia fotorelacji ze stanickich wydarzeń wszystkich zainteresowanych fotografów. Przesyłajcie swoje zdjęcia na adres strony: stanica@pilchowice.pl  lub andrasz68@gmail.com